Warsztaty i imprezy


Wspaniałe przeżycia i rozwój dla twojego dziecka

Warsztaty i imprezy

IMPREZY

Dzieciaki uwielbiają imprezy tematyczne. Dzięki nim zabawy stają się niezapomniane i pobudzają wyobraźnię milusińskich.

HALLOWEEN

to świetna okazja do zabawy, zapraszamy duchy, wiedźmy, potwory i inne stworki na hallowenowe pląsy z wodzirejem, będą konkursy, tańce, upiorne makijaże, słodki poczęstunek.

KARNAWAŁ

to czas radości i zabawy nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. To właśnie podczas balu karnawałowego można wcielić się w ulubioną postać z bajki czy superbohatera, to dobry moment aby przenieść się w zaczarowany świat wyobraźni. Impreza karnawałowa prowadzona przez wodzireja z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i garść muzycznych hitów to podstawa każdej udanej imprezy tanecznej. Utwory muzyczne przeplatane zabawami i konkursami, w których dzieciaki biorą udział z radością.

Zapraszamy wszystkie dzieci na

PIŻAMA PARTY

Rodzice mogą odetchnąć i spędzić wieczór we dwoje (iść na kolację czy do kina/teatru) zostawiając swoje pociechy z nami. Stroje są ważnym elementem tej imprezki a więc sugerujemy aby wasze pociechy przygotowały kolorowe piżamki. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci od 5 do 11 lat. Planujemy różne gry, zabawy, piżamowy pokaz mody oraz disco. Kulminacyjnym punktem imprezki będzie Bitwa na poduszki. Podczas zabawy nie zabraknie oczywiście jedzenia i picia. Zaserwujemy pizzę uwielbianą przez wszystkie dzieci.

MIKOŁAJ

Zabawy ze Śnieżynką, Mikołajką lub Elfem podczas oczekiwania na przybycie Mikołaja, a następnie rozdanie przyniesionych wcześniej przez rodziców paczek. Oczywiście pamiątkowe zdjęcie i pełne emocji otwieranie prezentów.

W naszej ofercie szereg warsztatów: 

mydlarskie, świec żelowych, ceramiczne, gipsowe, biżuteryjne, malowanie koszulek, ozdób filcowych, kulinarne, czekoladowe, robienia słodyczy, chemiczne, teatralne, muzyczne, balonowe, świąteczne, Sensoplastyka i inne (informacje o terminach w zakładce nowości)

tel. 501 581 369, 77 441 33 85

e-mail: rytm.opole@poczta.fm

facebook.com/rytmizabawa