Animacje i imprezy


Wspaniałe przeżycia i rozwój dla twojego dziecka

Animacje i imprezy

IMPREZY

Dzieciaki uwielbiają imprezy tematyczne. Dzięki nim zabawy stają się niezapomniane i pobudzają wyobraźnię milusińskich.

HALLOWEEN

to świetna okazja do zabawy, zapraszamy duchy, wiedźmy, potwory i inne stworki na hallowenowe pląsy z wodzirejem, będą konkursy, tańce, upiorne makijaże, słodki poczęstunek.

KARNAWAŁ

to czas radości i zabawy nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. To właśnie podczas balu karnawałowego można wcielić się w ulubioną postać z bajki czy superbohatera, to dobry moment aby przenieść się w zaczarowany świat wyobraźni. Impreza karnawałowa prowadzona przez wodzireja z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i garść muzycznych hitów to podstawa każdej udanej imprezy tanecznej. Utwory muzyczne przeplatane zabawami i konkursami, w których dzieciaki biorą udział z radością.

MIKOŁAJ

Zabawy ze Śnieżynką, Mikołajką lub Elfem podczas oczekiwania na przybycie Mikołaja, a następnie rozdanie przyniesionych wcześniej przez rodziców paczek. Oczywiście pamiątkowe zdjęcie i pełne emocji otwieranie prezentów.

W naszej ofercie szereg warsztatów okolicznościowych 

ANIMATORKI na imprezy

Jeżeli zależy Państwu na zorganizowaniu niepowtarzalnych i niezapomnianych dla dziecka urodzin lub przyjęcia z innej okazji, mamy idealną ofertę. Nasi animatorzy przygotują i przeprowadzą imprezę dla solenizanta i gości we wskazanym przez Państwa miejscu. Chętnie przyjedziemy do domu, mieszkania czy restauracji.

Oferta urodzinowa obejmuje zarówno zabawy i animacje tematyczne dostosowane do wieku dzieci.

Zapewniamy, że zorganizowane przez nas urodziny będą dla Twojego dziecka niezapomniane i pełne atrakcji! W programie min. malowanie buziek, modelowanie figurek z balonów, zabawy z chustą klanza, bańki mydlane, zabawy i konkursy z nagrodami.

W naszej ofercie  znajdziecie również maszynę do popcornu i waty cukrowej, szereg kostiumów, stoisko z balonami wypełnionymi helem, ogromne maskotki np. Minionek, Myszka Minnie, wytwornica do baniek mydlanych i inne..

Zamów animatora na:

  • wesele
  • urodziny
  • komunię
  • festyn
  • imprezę firmową

tel. 501 581 369

e-mail: rytmizabawa.opole@gmail.com

facebook.com/rytmizabawa